Zdjęcie: Pan Damian / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia toyoty z fordem na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Dąbrowskiego w Rzeszowie, do którego doszło w niedzielę rano.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 8:40. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował terenową toyotą hilux, jechał ul. Dąbrowskiego w kierunku ul. Podkarpackiej.

– Na skrzyżowaniu z al. Batalionów Chłopskich nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z fordem fiesta, którym kierowała 49-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala przewieziono 18-letnią pasażerkę forda – relacjonuje Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Kierujący byli trzeźwi.

Przez ponad dwie godziny były utrudnienia w ruchu. Zablokowany był lewy i środkowy pas al. Powstańców Warszawy w kierunku al. Witosa oraz środkowy pas i lewoskręt ul. Dąbrowskiego w kierunku al. Powstańców Warszawy. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 11:00

Zdjęcie: Pan Damian / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

 1. Tak w niedzielę rano mamy wypadek na tym skrzyżowaniu. Niedziela przed 22 to samo wypadek na tym skrzyżowaniu, dziś rano po 7 znów wypadek w tym samym miejscu, nie wspomnę że naprawiali w godzinach nocnych tam sygnalizację ale co to dało? Od niedzieli do dziś trzy wypadki 🙂

 2. Coś jest na rzeczy z tymi wypadkami przy grzebaniu przy tych światłach bo teraz nie dawno około 21 znów była kraksa a panowie 2 min wcześniej zalaczyli światełka…

 3. Gdyby swiatla by zle ustawione to do wypadku doszloby odrazu po zlym ustawieniu. A pozatym przy dojezdzaniu do skrzyżowania nalezy zachować szczególną ostrożność.

 4. Przyczyną jest raczej brak uwagi kierowcy toyoty nie działają światła patrzymy na znaki i się stosujemy to chyba dla niektórych trudne?

 5. W sobotę około 5.00 panowie technicy coś grzebali przy skrzynkach sterujących sygnalizacją świetlną na tym skrzyżowaniu. W sobotę także po godzinie 12.00 nastąpiła awaria sygnalizacji. Dziś czyli w niedzielę około 8.00 znowu kolejna awaria sygnalizacji i niestety ona była jedną z przyczyn tego wypadku.

 6. Jest
  DĄBROWSKIEGO- PODKARPACKA – POZNAŃSKA.
  TO CHYBA JEST SKRZYŻOWANIE.
  A TO ŻE REDAKTOR NIE WIE DO KĄD SIĘGA ULICA DĄBROWSKIEGO TO JUZ JEGO PROBLEM.

Comments are closed.