Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia fiata uno z dostawczym iveco na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej i Wyzwolenia w Rzeszowie. Sprawca wypadku ma 92 lata. 

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy, którzy przesłali nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

„Nie wyglądało to groźnie, ale na miejscu, oprócz policji, jest karetka pogotowia i dwa wozy straży pożarnej” – napisała pani Agnieszka.

„Jeden pas zablokowany od Lublina” – dodawał pan Piotr. „Od strony ul. Marszałkowskiej tworzy się korek” – twierdził pan Patryk.

Policja potwierdza, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. – Do wypadku doszło około godz. 14:50. Jedna osoba z auta osobowego została ranna – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca fiata jechał ul. Gen. Maczka i skręcał w lewo w kierunku centrum miasta. W tym samym czasie od al. Wyzwolenia w kierunku gen. Maczka jechał kierowca iveco.

– Obaj kierowcy mieli zielone światła. Kierowca fiata wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia pojazdów – twierdzą policjanci. Sprawca to mężczyzna w wieku 92 lat. Został przewieziony do szpitala. Zarówno on, jak i kierowca iveco byli trzeźwi.

Droga jest już odblokowana. Utrudnienia trwały do ok. godz. 17:00.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Kiedy wreszcie włodarze miasta pomyślą o zdrowiu i życiu swoich mieszkańców i poprzerzucają krzyżujące się nitki ulic na wiadukty i estakady. Tego nam w mieście brakuje. A to znak , że Rzeszów nie zapyziały zaścianek. Chodniki z kostki teraz nic nie znaczą. ( admin – dlaczego muszę hakować by pisać ze SPACJĄ ? ).

  2. GownianyTenPortal-nie-wchodzi-spacja-w-komenarzach-a-swoja-droga-to-to-skrzywowanie-ma-wlasnie-ta-wade-ze-takich-kolizji-jest-tam-duzo-a-i-jeszcze-jedno-chociaz-ogolnie-nie-jestem-nerwowy-ale-hu*****-z-takim-pisaniem!!!!

Comments are closed.