Policjanci pracowali w środę wieczorem na miejscu wypadku na skrzyżowaniu alei Sikorskiego z ul. Łukasiewicza w Rzeszowie. Na al. Sikorskiego doszło także do kolizji. 

[Not a valid template]

 

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 18:20, poinformował nas pan Dariusz, Czytelnik Rzeszów News, który przesłał nam również zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Jak dowiadujemy się od policjantów, kierująca skodą fabia jechała od strony Tyczyna w kierunku centrum Rzeszowa. – Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej nissanem micra, która na sygnalizacji świetlnej skręcała w ulicę Łukasiewicza – mówią nam rzeszowscy funkcjonariusze.

W wyniku zderzenia samochodów ranna została jedna osoba: 26-letnia kierująca nissanem. Skodą kierowała 29-latka. Jej nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Do godz. 21:30 były utrudnienia w ruchu. Zablokowane były lewe skrajne pasy w obu kierunkach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mamy informacje o kolejnym zderzeniu na al. Sikorskiego w kierunku Tyczyna, ok. 50 m od wspomnianego wypadku. – Doszło do kolizji z udziałem BMW i audi. Nikt nie został ranny, nie ma utrudnień w ruchu – przekazywała na Anna Klee z podkarpackiej policji.

– Na zwężeniu pasów doszło do wymuszenia pierwszeństwa – twierdzi pan Dariusz, świadek kolizji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama