Zdjęcie: Youtube.com / Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w czwartek po południu przy ulicy Okulickiego w Rzeszowie. 

Wypadek wydarzył się na przeciwko “Biedronki”. “Tworzą się korki” – informowali nas Czytelnicy Rzeszów News, od których otrzymaliśmy krótkie nagrania z miejsca zdarzenia. 

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że do wypadku doszło ok. 13:30. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 73-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował fiatem, jechał lewym pasem ul. Okulickiego w kierunku al. Witosa. 

– Kierowca fiata zjechał na prawy pas, gdzie uderzył w tył toyoty, którą kierował 64-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W wypadku ranny został kierowca fiata, przewieziono go do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – przekazuje nam Adam Szeląg. 

W tej chwili (stan na godz. 17:00) nie ma już utrudnień. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Sam głupoty piszesz. Urodziłem się i mieszkam w Rzeszowie, ale wiem doskonale, że wieś jest odpowiedzialna za produkcję żywności. Puki co roślin ani mięsa w fabrykach nie produkują.
    Co jadłbyś gdyby nie rolnicy? Żywność w postaci mięsa in vitro i dopychał suplementami diety w postaci syntetycznych witamin w proszku?
    BTW około 50% terenów Rzeszowa to grunty rolne, więc wszyscy jesteśmy wieśniakami 😉

  2. Głupoty człowieku piszesz. Jest Taxi jest uber. Jest rolnik jest market….Zresztą rolnictwo zanika. I typowe gadanie że gdyby nie rolnik….Prawda jest taka że obecnie 80% miasta to powiat. Przyjedzie do miasta jako wichurant a zaraz mamy RZ hehehee

  3. Jestem z miasta stołecznego buraczku podkarpacki
    Gdyby nie wieśniaczki nie miałbym co do garnka włożyć, bo pieniędzmi nie można się najeść.

Comments are closed.