Zdjęcie: Pan Kamil / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia trzech samochodów, do którego doszło w sobotę po południu na skrzyżowaniu ulic Budziwojskiej i Jana Pawła II w Rzeszowie.

O wypadku poinformował nas pan Kamil, Czytelnik Rzeszów News. Do zdarzenia doszło ok. godz. 13:30. 

– Kierująca fiatem 500 jechała ulicą Budziwojską w kierunku Tyczyna. Chciała skręcić w lewo w ulicę Sportowców. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą, który jechał od miejscowości Siedliska. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowca skody uderzył jeszcze w toyotę, którą kierował mężczyzna – mówi Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wypadku ranne zostały dwie osoby. Do szpitala przewieziono kierującą fiatem i kierującego skodą. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, nie ma już utrudnień w ruchu.

Zdjęcie: Pan Kamil / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Jazor – ograniczenie prędkości do 30 km/h zaczyna się dopiero za skrzyżowaniem w kierunku Tyczyna. Nie ma możliwości wyskoczenia nagle z za wzniesienia bo jest tam jedynie sporo oddalony zakręt od skrzyżowania.

  2. Kierująca fiatem wcale nie musi być winną… Wystarczy sprawdzić czy prędkość skody była przepisowa czyli poniżej 30 km/h. Jeśli nie to winnym jest skodziarz… Skąd mogła widzieć ze coś nagle wyjedzie z za wzniesienia… Pisanie na tym etapie ze ktoś nie ustąpił to nieporozumienie…

  3. Tam jest bardzo niebezpiecznie że przydałyby się światła a przynajmniej rondo zrobić. Patrząc z auta od strony ul. Jana Pawła II w kierunku Budziwojskiej w stronę Tyczyna to praktycznie kiepsko widać bo jest łuk drogi. Z kolei wyjeżdżając od strony ul. Sportowców jest pod górkę i auto jak rusza, nim nabierze rozpędu by wyjechać już ktoś wtedy jedzie Budziwojską i robi się wymuszenie pierwszeństwa.

  4. Poziom wiadomości ” spod budki z piwem. Fiat jechał w kierunku Tyczyna. Skręca w lewo, to napewno nie w ulicę Sortowców, w lewo to ul.Jana Pawła. Skoda jechała od Siedlisk, czyli wynika z tego że w tym samym kierunku. Śmieszne, poziom dziennikarstwa na poziomie szkoły podstawowej. Nie więcej jak 1szej.klasy

  5. JEDZIE W KIERUNKU TYCZYNA , DRUGI JEDZIE OD SIEDLISK . FIATEM SKRECA W LEWO, ALE SPORTOWCÓW JEST PO P[RZECIWNEJ STRONIE. KTOS TU PISZE NA KOLANIE. JAKA GAZETA TAKI ARTYKUŁ.

Comments are closed.