Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w podrzeszowskim Strażowie w gminie Krasne. 7-letnia dziewczynka została potrącona przez kierującą osobowym volkswagenem.

– Do wypadku doszło po godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na wysokości szkoły z grupy dzieci idących chodnikiem nagle wybiegła 7-letnia dziewczynka i wbiegła na jezdnię pod jadącego volkswagena. Dziewczynka doznała złamania nogi, została przewieziona do szpitala – mówi Anna Klee z podkarpackiej policji.

Wiadomo, że volkswagenem kierowała 63-letnia kobieta. Była trzeźwa.

Wypadek w Strażowie nie był jedynym, do którego doszło dzisiaj na podkarpackich drogach. Przed godz. 15:00 w Baszni Dolnej w powiecie lubaczowskim, kierujący volvo, prawdopodobnie wyprzedzając sznur samochodów, stracił panowanie nad pojazdem. Volvo uderzyło w jedno z wyprzedzanych aut, wjechało do rowu i dachowało. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym małe dziecko.

Około godz. 13:00 w miejscowości Dymitrów Duży w powiecie tarnobrzeskim zderzyły się trzy pojazdy. Do szpitala przewieziono dwie osoby. O tym wypadku pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: