Zdjęcie: Dorota / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Pięć osób trafiło do szpitala po czołowym zderzeniu suzuki z seatem ibiza, do którego doszło w środę po południu na drodze krajowej nr 19 w Wyżnem w powiecie strzyżowskim.

Policja w Strzyżowie o wypadku z udziałem suzuki grand vitara i seata ibiza została poinformowana przed godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący suzuki zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z seatem jadącym w kierunku Rzeszowa. 

– Dwie osoby zostały zakleszczone w rozbitym seacie. W seacie podróżowały cztery osoby, w suzuki jechała jedna. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali – poinformował Piotr Niemiec ze strzyżowskiej policji. 

Zdjęcie: Dorota / Czytelniczka Rzeszów News

Na miejsce wypadku przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na jego pokład zabrano mieszkankę powiatu strzyżowskiego, która kierowała seatem.

Droga krajowa nr 19 przez prawie trzy godziny całkowicie zablokowana, policja zorganizowała objazdy. Utrudniania w ruchu zakończyły się ok. 17:15.

Zdjęcie: Dorota / Czytelniczka Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. Z tego co wiem to niestety musiał dopiero zginąć tam ktoś z wpływowej rodziny, żeby rozwiązać problem. Rodzina nie odpuściła, zarządca drogi musiał poprawić zakręt.

  2. Pisze przecież w tytule że to DK19 a nie S19 trzeba zwracać uwage. Ale co do S’ki to zgadzam się totalnie nie przemyslana ale z tego co wiem GDDKiA w trakcie budowy kolejnego odcinka będzie poszerzac do 2 pasów zamiast już wybudowany odcinek do Sokolowa.

  3. a jaka to expresówka?, brak betonowych zapór rozdzielających pasy w przeciwnych kierunkach, tylko idiota mógł na takie cudo zezwolić, zmieńcie status tej drogi na zwykłą krajową, ograniczcie predkość, albo przebudujcie

Comments are closed.