Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Kierowca autobusu MPK musiał gwałtowanie hamować, by uniknąć potrącenia pieszego. Ranna została pasażerka. Rzeszowska policja prosi o pomoc świadków zdarzenia. 

Do wypadku doszło 6 listopada br. ok. godz. 16:00 na ulicy Łukasiewicza w Rzeszowie. Ubrany na ciemno nieznany mężczyzna wbiegł przed nadjeżdżający autobus marki Solaris (linia nr 19). Mężczyzna zatoczył się i przewrócił przed autobus. Jego kierowca był zmuszony do gwałtownego hamowania na skutek czego ranna została pasażerka.

Mężczyzna, który doprowadził do zdarzenia, wstał i odszedł w nieznanym kierunku. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, pokój nr 8, tel. 17 858 3454, 17 858 3450.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. chciałem zaznaczyć, że przedstawiłem moje odczucia, po mojej stycznosci z ZTM i jego pracownikami. Mam nadzieję, że inni podróżni mają lepsze doświadczenia niż jaj i jestem odosobnionym przypadkiem.

  2. wiem kim jestes fred, bo znasz te sprawe. Jestes pracownikiem ztm. chodzi o 12 letnie dziecko, od ktorego nie mozesz wymagac zachaowania jak od doroslego. Ono dopiero wchodzi w zycie i jeszcze wszystkiego nie wie. Konsultowalem sprawe sadownie i nie wiem czy zaplace za glupote drugi raz. Stac mnie na to zeby zaplacic 30zl zeby zobaczyc nagranie w sadzie z monitoringu, ktorego ztm nie udostepnil mi, gdzie powinien, bo jestem stroną w sprawie.

  3. Kasownik chce kasować tylko trzeba wykazać troche elokwencji. Jak nie jeden to drugi, czasu do kolejnego przystanku jest sporo. Idź do sądu to zapłacisz podwójnie za głupotę.

  4. ZTM to instytucja, w której pracują ludzie z klapkami na oczach. Ludzie nieżyczliwi i nie życiowi. Wlepiaja mandaty pasażerom, za to ze kasownik nie chcial skaowac biletu. Maja na nagraniu, próby kasowania biletu przez podróżnego, mimo to mandat. ZTM traktuje wszystkich jak oszustów. Dyrektorka ZTM to bezduszna, nieprzychylna pasażerom służbistka. Swoich praw muszę dochodzić w sądzie

  5. 6 listopada to wtorek więc równie dobrze zamiast przeguba mógł to być 15-metrowy Solaris z 2000 roku, bo takie przypadki się zdarzają

  6. Kolego wspaniały, według zapewnień ZTMu w niedziele i święta jeździ w 100% nowoczesny tabor a nie stary. W dodatku na 19 jeżdżą przegubowe solarisy więc też się zgadza.

  7. Kolego wspaniały, według zapewnień ZTMu w niedziele i święta jeździ w 100% nowoczesny tabor a nie stary. W dodatku na 19 jeżdżą przegubowe solarisy więc też się zgadza.

  8. A czy najnowsze autobusy nie mają kamer zewnętrznych? Jedna na przód, jedna boczna na drzwi i ewentualnie jedna na tył. Kto odpowiada za takie braki w najnowszych przetargach? O ile sześcioletnim mercedesom można to wybaczyć to tegoroczne solarisy tego nie mają?

Comments are closed.