Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Niecodzienne zdarzenie na naszych drogach. Policjanci, którzy jechali na miejsce wypadku, sami uczestniczyli w zderzeniu z mercedesem. Dwóch funkcjonariuszy przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia z udziałem policjantów doszło po godz. 14:00 w Nisku przy ul. Wolności. Radiowóz na sygnałach jechał do wypadku, który kilkanaście minut wcześniej wydarzył się w Zarzeczu koło Niska, gdzie volkswagen golf, którym jechało dwóch mężczyzn, wypadł z jezdni i dachował.

Jadący do tego wypadku radiowóz zderzył się z mercedesem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa skręcając w lewo prawdopodobnie nie zauważył, że jest wyprzedzany przez pojazd uprzywilejowany i zajechał drogę radiowozowi.

– Policjant kierujący radiowozem, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w bok, zahaczył lekko o mercedesa i uderzył w latarnię. Do szpitala na badania przewieziono dwóch policjantów i kierowcę mercedesa – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwają oględziny miejsca wypadku. Policjanci kierują ruchem wahadłowo.

Na utrudnienia w ruchu kierowcy napotkają także w Zarzeczu, gdzie dachował wspomniany volkswagen golf. Dwóch mężczyzn przewieziono do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

Droga wojewódzka nr 858 relacji Zarzecze – Ulanów jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.