Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w piątek przed południem w podrzeszowskiej Rudnej Małej na drodze krajowej nr 9.

O wypadkach poinformował nas pan Andrzej, Czytelnik Rzeszów News. – Potężny korek w kierunku Głogowa Małopolskiego i również w kierunku Rzeszowa jadąc z Kolbuszowej. W okolicach Głogowa były dwa wypadki” – przekazywał nam pan Andrzej.

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że do pierwszego wypadku doszło ok. godz. 11:00. – 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował citroenem berlingo, najechał na tył forda fiesta, którym kierowała 30-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na te samochody najechał kierowca forda focusa – 33-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego – informuje Adam Szeląg. 

Do szpitala przewieziono kierującą fordem fiesta.

– 20 minut później na wysokości zjazdu na strzelnicę i pobliskiego zajazdu doszło do drugiego wypadku. 33-letni kierowca skody najechał na tył renault, którym kierował 49-letni mieszkaniec Przemyśla. Do szpitala przewieziono 33-latka. Kierowca renault był trzeźwy – dodaje Szeląg. 

W wyniku obu wypadków, na DK nr 9 były utrudnienia w ruchu. Jak przekazują nam policjanci, zakończyły się one przed godz. 14:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.