Dwa wypadki w Rudnej Małej i Rzeszowie. Dwie osoby ranne [VIDEO, FOTO]

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło we wtorkowe popołudnie w Rudnej Małej i Rzeszowie.

 

O obu wypadkach poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Wypadek w Rudnej Małej na drodze krajowej nr 19 niedaleko szpitala św. Rodziny wydarzył się po godz. 14:00.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca osobowego renault, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z ciężarowym DAF-em, którym kierował 55-letni mężczyzna.

– Po zderzeniu obu pojazdów, renault wpadło do rowu. Kierowca auta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Życiu 30-latka nie zagraża niebezpieczeństwo – mówią nam policjanci z rzeszowskiej drogówki.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do drugiego wypadku doszło po godz. 15:00 w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który kierował fiatem punto, jechał ul. Staroniwską w kierunku ul. Langiewicza.

– Podczas skrętu w lewo w ul. Batalionów Chłopskich nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z seatem ibiza, którym kierował 43-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kierowca seata trafił do szpitala – poinformowała nas Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: