Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych w Rzeszowie. W jednym z nich 26-letni kierowca mazdy po pijanemu uderzył w blok przy ul. Krakowskiej.

[Not a valid template]

 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sobotę (7 listopada) po godz. 19:00 przy ul. Podkarpackiej. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Policjanci wstępnie ustalili, że 20-letnia kobieta, kierująca roverem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z fordem KA. Kierująca roverem i 25-latka kierująca fordem trafiły do szpitala.

Do drugiego zdarzenia, o którym poinformował nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News, doszło przy ul. Krakowskiej z soboty na niedzielę ok. godz. 1:20.

– Kierujący mazdą nie zachował ostrożności i przy zjeździe z Wiaduktu Śląskiego wpadł w poślizg, ściął latarnię oraz bariery ochronne, uderzając w blok ul. Krakowskiej 8 – napisał pan Piotr.

Mazdą kierował 26-letni mieszkaniec Ropczyc. Okazało się, że mężczyzna był pijany. – Miał około promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Kierowca jechał sam. Nic poważnemu mu się nie stało – mówi Anna Klee  z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

(kaw, tm)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama