Dwa wypadki – zderzenie dwóch aut i potrącenie. 4 osoby ranne

1
Reklama

Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w piątek w Rzeszowie i Rudnej Wielkiej.

 

Do pierwszego wypadku doszło tuż przed godz. 12:00 na ulicy Lwowskiej. 47-letni Ukrainiec, który siedział za kierownicą audi, jechał w kierunku Łańcuta. Jadąc lewym pasem jezdni, przed rondem Pobitno, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 59-letnią mieszkankę Rzeszowa, która przechodziła przez przejście.

– Kierowca odwiózł kobietę do szpitala przy ul. Lwowskiej. Okazało się, że piesza ma złamaną miednicę. Ukrainiec był trzeźwy – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Do drugiego wypadku doszło przed godz. 16:00 w Rudnej Wielkiej w podrzeszowskiej gminie Świlcza. Tam 27-letnia kobieta, która kierowała skodą octavia, jechała w kierunku Bratkowic.

– W rejonie kościoła skręcała w lewo na prywatną posesję. 27-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnej strony kierowcy BMW, którym był 26-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obu aut ranne zostały trzy osoby: 22-letnia pasażerka BMW, kierująca skodą i jej 54-letnia pasażerka. Całą trójkę przewieziono do szpitala – dowiadujemy się od policjantów.

Zarówno kierująca skodą, jak kierowca BMW byli trzeźwi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.