Zdjęcie: Materiały organizatorów

W każdą niedzielę do końca tegorocznych wakacji na rzeszowskich bulwarach odbywać się będą ćwiczenia jogi. Wstęp na zajęcia jest darmowy. 

„Wakacyjna joga na bulwarach rzeszowskich” to inicjatywa Joy Flow Joga, której celem jest wspólne ćwiczenie jogi na świeżym powietrzu oraz wsparcie bezdomnych kotów – podopiecznych rzeszowskiej Fundacji Felineus. 

Ćwiczenia rozpoczęły się w zeszłą niedzielę (5 lipca) i będą się odbywały w każdą kolejną niedzielę na wakacjach – od godz. 9:00 do 10:15. Zajęcia będą się odbywać się pod warunkiem sprzyjającej pogody. Informacje są aktualizowane na Facebooku – TUTAJ.

Wstęp na zajęcia (przy bulwarowej scenie) jest bezpłatny. W czasie akcji przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz bezdomnych kotów z Fundacji Felineus. Ze względu na obostrzenia sanitarne, w czasie zajęć obowiązuje zachowanie bezpiecznych odstępów. 

– Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych – zachęcają organizatorzy. Aby uczestniczyć w ćwiczeniach, warto ze sobą zabrać matę, ręcznik, butelkę wody i… dobry humor.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama