Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej poszukuje 90-letniego Piotra Rząsy. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę (21 grudnia) i już nie wrócił.

O zaginięciu mężczyzny policję w poniedziałek powiadomiła rodzina. Z ich relacji wynika, że Piotr Rząsa był ostatni raz widziany przez domowników w niedzielę ok. godz. 19:00. Następnego dnia rodzina zauważyła, że mężczyzny nie ma w domu. Prawdopodobnie wyszedł niezauważony przez bliskich.

Od tamtego czasu nie wrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszyscy, którzy widzieli mężczyznę od tamtego czasu i mogą mieć informacje w tej sprawie proszeni są o kontakt z policją w Kolbuszowej , ul. Plac Wolnosci 1, tel. (17) 2275 310 lub telefon alarmowy 997.

Piotr Rząsa ubrany był prawdopodobnie w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, brązowe spodnie materiałowe i czarne sznurowane półbuty.

Rysopis zaginionego

Wzrost 164 cm, waga około 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, twarz pociągła, uszy przylegające, nos prosty, widoczne braki w uzębieniu. Mężczyzna może mieć problemy z pamięcią.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama