Reklama

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który rzucił butelką z piwem w okno domu mieszkańca Łańcuta. Butelka wybiła szyby i zniszczyła wnętrze pokoju.

 

W niedzielę nad ranem mieszkaniec Łańcuta wyszedł z domu do kościoła. Jego uwagę zwróciło trzech młodych mężczyzn, których głośne zachowanie wskazywało, że mogą być pod wpływem alkoholu.

Kiedy wracał już do domu usłyszał brzęk wybijanej szyby. Okazało się, że jeden z mijanych wcześniej mężczyzn rzucił w okno jego domu butelką z piwem, wybijając szyby i niszcząc wnętrze pokoju.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyzna natychmiast powiadomił o zdarzeniu policję, opisując wygląd przechodzących mężczyzn. Policjanci ujęli jednego z nich, który został rozpoznany przez zgłaszającego. Policjanci ustalili także sprawcę wybicia okna, okazał się nim młody mieszkaniec Łańcuta.

Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do winy. Sprawa zostanie skierowana do sądu, gdzie odpowie za wybicie okna oraz zniszczenie i uszkodzenie wyposażenia domu. Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na 1000 złotych.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama