Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Jesteś zakochany? Chcesz komuś wyznać miłość? Planujesz zaręczyny? Zrób to w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów podczas wyjątkowej akcji walentynkowej. Wystarczy nagrać oryginalny filmik, z ciekawym wyznaniem miłosnym. Do wygrania wartościowy voucher na romantyczną podróż w dowolnie wybrane miejsce w Europie.

Akcja „Powiedz kocham” trwa od 1 do 14 lutego br. W tym czasie w atrium rzeszowskiej Plazy ustawiona będzie specjalna interaktywna „ławka szczęścia”. Zadaniem uczestników konkursu jest nagrać na tej ławce oryginalny filmik, w którym para wyznaje sobie miłość lub nagrywa swoje zaręczyny. Liczy się kreatywność i pomysłowość. Filmy oceniać będzie specjalny jury, które wybierze najciekawsze propozycje.

Na najbardziej zakochaną parę czeka wyjątkowa nagroda. Autorzy najciekawszego filmiku z „ławki szczęścia” otrzymają – ufundowany przez Plazę – voucher na romantyczną podróż o wartości 3000 zł. Zwycięzcy sami wybiorą termin oraz romantyczny zakątek Europy, który chcą odwiedzić we dwoje.

Aby wziąć udział w konkursie autorzy filmików z „ławki szczęścia” Plazy muszą opublikować go na swoim profilu na Facebooku oznaczając lokalizację @plazarzeszow. Należy także dodać hashtag #walentynkiwplazie i #powiedzkocham. Dodatkowo trzeba przesłać link do swojego filmiku na adres: plazarzeszow@gmail.com wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego.

Zwycięzców konkursu, którzy pojadą na romantyczną podróż po Europie, poznamy 14 lutego. Wyniki podana zostaną na fanpage’u Plazy – www.facebook.com/PlazaRzeszow. Tam oraz na plazarzeszow.pl znajdziecie też szczegóły konkursu i jego regulamin.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama