Zdjęcie: materiały prasowe

Dla planujących ślub, to jedyna okazja, by zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. W niedzielę, 5 lutego, w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się XIX Podkarpackie Targi Ślubne. 

Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do 17:00. W jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy będą mogli zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa czy mobilny bar kawowy.

– Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będzie na wyciągnięcie ręki – zapowiada Monika Sztaba-Ćwiąkała z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich, które są organizatorem ślubnego wydarzenia. 

Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych. 

Targom towarzyszyć będą pokazy mody. Najnowsze kolekcje sukien zostaną zaprezentowane podczas pokazów z odpowiednią oprawą oraz muzyką. Pokazy rozpoczną się o godz. 14:00 w specjalnej strefie. Zobaczycie kolekcje: Donia Casar, Afrodyta, Igar. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tradycyjnie dla zwiedzających wystawcy przygotują specjalne rabaty i upusty oraz będzie można uczestniczyć w różnych konkursach, do wygrania vouchery lub bony na konkretne usługi i produkty. 

Wstęp na XIX Podkarpackie Targi Ślubne jest płatny. Aktualnie w sprzedaży są promocyjne ceny biletów – 14,99 zł (online), a w dniu targów bilet będzie kosztował 24,99 zł.

Zdjęcie: materiały prasowe

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama