Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Darmowe porady doświadczonych stylistów, fryzjerów, wizażystów, różne konkursy i loterie – to tylko część tego, co czeka na przyszłych nowożeńców podczas XV Podkarpackich Targów Ślubnych.

XV Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w sobotę i niedzielę (18 i 19 stycznia) w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Podczas tego wydarzenia pojawi się ponad 130 wystawców, którzy po raz kolejny udowodnią, że branża ślubna w Polsce ma się dobrze i potrafi nieźle zaskoczyć.

Podczas targów zaprezentują się znane polskie marki. Swój udział w pokazach mody potwierdziły: Afrodyta – Moda Ślubna, Atelier „Alette”, Maxima Suknie Ślubne, Donia Casar – Salon Sukni Ślubnych, Atelier Sposa, Suknie Ślubne Marifeld oraz El-Żbik, salon odzieży męskiej.

Pierwszego i drugiego dnia imprezy zaplanowano pokazy mody ślubnej i wizytowej z najnowszej kolekcji zarówno dla kobiet i mężczyzn. Piękne suknie i garnitury to jednak nie wszystko. Podczas targów zaprezentują się także jubilerzy proponując chociażby modne w tym sezonie obrączki z brylantem.

Będą też pierścionki zaręczynowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednej wybranki serca. Jubiler Jaracz, Autorska Pracownia Złotnicza BM czy Górecki, to tylko kilku z wielu wystawców, którzy podpowiedzą, jakie dodatki najbardziej pasują do weselnych stylizacji.

– Dla planujących ślub targi są świetną okazją, by zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na rozpoczęcie sezonu 2020 i wzbudzenie apetytu na nowinki modowe, dekoracyjne, jubilerskie i kulinarne – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała, menadżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.

Podczas targów nie zabraknie żadnej usługi poszukiwanej przez młode pary. Swoją ofertę, oprócz wcześniej wspomnianych firm, zaprezentują także: studia fotografii oraz filmu, spółki dekoratorskie, restauracje, hotele wraz z lokalami organizującymi przyjęcia ślubne, a także przedsiębiorstwa gastronomiczne, cateringowe i poligraficzne.

Nowością podczas dwudniowych targów będzie „Akademia Nowożeńców”. Profesjonaliści pokażą, jak podkreślić urodę subtelnym i świetlistym makijażem, który obecnie króluje w weselnych trendach.

 Zaraz po nich, doświadczeni styliści zaprezentują, jak dopasować suknię ślubną bądź garnitur do określonego typu figury. O fryzury przyszłych panien młodych zadba Katarzyna Złamaniec, która podpowie, jakie uczesania są modne w tym sezonie.

Tragi odwiedza także znani blogerzy z branży, odpowiedzialni za kanał na Youtube „Mówię o ślubie”, którzy udowodnią, że organizacja ślubu wcale nie musi być taka kosztowna, wręcz przeciwnie – można na niej sporo zaoszczędzić.

Nie zabraknie też warsztatów tańca, dzięki którym nowożeńcy opanują do perfekcji weselną choreografię. „Akademię Nowożeńców” zaplanowano w sobotę i niedzielę w godz. 11:30 – 14:00.

Styczniowe targi ślubne będą trwały przez dwa dni w godz. 10:00-18:00. Bilet wstępu na targi kosztuje 20 zł. Organizatorzy zadbali jednak o atrakcyjne rabaty: w pierwszej godzinie trwania imprezy zarówno sobotę jak i w niedzielę wejściówka będzie można kupić za połowę ceny (10 zł). 

Do zakupionego biletu wstępu odwiedzający targi otrzymają także kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania o atrakcyjne nagrody. Do wygrania jest m.in. bon wakacyjny o wartości 4000 zł od Biura Podróży Itaka, voucher na 2 tys. zł na zakup sukni ślubnej ufundowany przez Afrodytę – Salon Sukien Ślubnych, a także sesja fotograficzna od 2B4U Studio.

Nowożeńcy mogą również zdobyć obrączki warte tysiąc złotych od Jubilera Jaracza oraz ubiegać się o Super Fotobudkę Lalin, która uwieczni niezapomniane chwile podczas weselnego przyjęcia. Będzie też zaproszenie dla Młodej Pary na bezpłatne wykonanie ślubnej stylizacji od Atelier&Academy Katarzyna Złamaniec oraz piękna suknia ślubna model Classic od Impresja Centrum Mody Ślubnej.

Organizatorami imprezy są: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz spółka Sagier.

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: