Zdjęcie: Materiały prasowe

W najbliższy weekend (27-28 lipca) w salonie GOC Yamaha Rzeszów odbędzie się MT Tour 2019. To największa impreza testowa Yamahy dedykowana bestsellerowej gamie drapieżnych motocykli MT.

MT Truck wypakowany pojazdami testowymi będzie dostępny w rzeszowskim salonie firmy przy ul. Ludwika Chmury 6 w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Będzie to ostatni przystanek MT Tour w Polsce w tym roku, wcześniej odbył się jedynie w Poznaniu oraz Wrocławiu. Motocykliści z Podkarpacia będą mieli więc niepowtarzalną okazję, by dosiąść legendarnych maszyn z serii MT.

Każdy motocyklista miał okazję przetestować w dogodnych warunkach motocykle z największej i najlepiej sprzedającej się serii MT. O ile na co dzień w autoryzowanych salonach są dostępne wybrane pojazdy demonstracyjne, to MT Tour jest wyjątkową okazją do poznania kompletnej gamy motocykli.

Podczas wydarzenia będzie dostępnych aż 17 maszyn: od MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez MT-3, MT-07 – czyli najczęściej rejestrowanym w Polsce w 2018 roku motocyklu o pojemności powyżej 125 cm3, aż po słynne MT-09 i potężny MT-10 – w wersjach standardowych i SP, czyli w topowej specyfikacji ze szczególnym naciskiem na sportowe osiągi.

W ramach Yamaha MT odbędą się nie tylko jazdy testowe. Na miejscu będzie grill oraz atrakcje dla dzieci. Będzie można skorzystać z możliwości, jakie daje Hot Wheels Moto School. To off-roadowy tor – najmłodsi spróbują pierwszej w życiu przygody motocyklowej. Organizatorzy zapewniają instruktora, mini motocykle Yamaha PW50 oraz odzież ochronną dla dzieci.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama