Zdjęcie: Materiały prasowe

Po świetnym występie na tegorocznym Open’er Festivalu, Erith ruszyła w trasę koncertową. Dzisiaj, 18 października, wystąpi w rzeszowskim cafe pubie „Niezła Sztuka”. 

Erith, a właściwie Martyna Biłogan, to młoda, 22-letnia artystka, która tworzy muzykę, balansującą na granicy psychodelicznego popu i elektronicznego folku. Erith uważana jest za jedną z najciekawszych artystek muzyki alternatywnej. 

Z kolei jej koncerty to solo-act’y, performance, elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł.

Erith obecnie pracuje nad swoją drugą płytą, a jej pierwszy album „Speed of Light” został uznany jako jeden z najciekawszych debiutów na polskiej scenie muzycznej. Doceniono ją m.in. za wrażliwość i magiczną energię.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W Rzeszowie z Erith gościnnie wystąpi Marcel Borowiec – aktor, muzyk-beatboxer, który łączy na scenie improwizację z oryginalnymi, autorskimi formami utworów. Od 9 lat gra na ulicach polskich miast, od niedawna rozpoczął pracę nad solowym albumem, który zapowiada singlem „Lone in the Dark”. 

Koncert Erith odbędzie się w piątek (18 października) w „Niezłej Sztuce” (ul. Sobieskiego 18) o godz. 20:00. Bilety w cenie 30 zł można kupić przed koncertem w pubie lub za 20 zł na stronie niezla-sztuka.pl.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama