Reklama

Policjanci zatrzymali 19-latka, który zaatakował mężczyznę tłuczkiem do mięsa na osiedlowym parkingu i zniszczył w jego samochodzie tablice rejestracyjne. Sprawcy nie spodobało się to, że tablice były z innego województwa.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Św. Barbary w Tarnobrzegu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że późnym wieczorem został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę na przyblokowym parkingu.

W trakcie rozmowy napastnik zwrócił uwagę na tablice rejestracyjne auta pokrzywdzonego. Gdy zorientował się, że są z innego województwa wpadł w szał, wyrwał znaczek z logo pojazdu, następnie zniszczył tablice rejestracyjne.

Gdy kierowca usiłował powstrzymać chuligana, wówczas napastnik wyciągnął spod kurtki tłuczek do mięsa i zaczął nim bić pokrzywdzonego oraz go kopał. Sprawca zażądał też telefonu komórkowego. Nie dostał go, bo napastnik został spłoszony przez przechodnia.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pobity mężczyzny wezwał policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Udało się go zatrzymać trzy dni później. To 19-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Trafił on do policyjnego aresztu.

19-latkowi postawiono zarzut usiłowania rozboju. Grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzną został objęty policyjnym dozorem, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz nie może opuszczać naszego kraju.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.p

Reklama