Zdjęcie: Patryk Ogorzałek / Rzeszów News
Reklama

Poczuj się, jak dziecko i przyjdź w najbliższy piątek (24 sierpnia) na stadion Resovii Rzeszów. Najpierw zabawa bańkami mydlanymi, a potem spadnie na Was kolorowy deszcz proszków holi. 

W piątek na mieszkańców Rzeszowa czeka tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców, które odbędą się w ramach Festiwalu Baniek Mydlanych.
Impreza jest okazją, by stworzyć własną bańkę mydlaną, zamknąć się w bańce, zjeść kolorową watę cukrową i wziąć udział w konkursach. Organizatorzy festiwalu zapewniają także dużo darmowego płynu do tworzenia baniek mydlanych.

Zabawa odbędzie się na stadionie Resovii (ul. Wyspiańskiego) w godz. 15:00-17:00. Wstęp bezpłatny. W festiwalu może wziąć udział każdy, wiek nie gra roli. 

Po “mokrym” festiwalu czeka na was zabawa z proszkami holi. O 17:00 również na stadionie Resovii rozpocznie się Kolor Fest Rzeszów – Dzień Kolorów. Kolorowemu deszczowi będzie towarzyszyć muzyka najlepszych DJ-ów. Impreza potrwa do 20:00. Wstęp także bezpłatny. Uwaga, obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.