Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 57-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w czwartek po południu w jednym z bloków przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. 

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie o zdarzeniu została poinformowana przed godz. 14:00. – Dowiedzieliśmy się, że na klatce schodowej bloku leży nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce przyjechał lekarz, który stwierdził zgon – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP. 

– Obrażenia na ciele zmarłego 57-letniego mężczyzny wskazują na udział osób trzecich w zdarzeniu. Policjanci do wyjaśnienia zatrzymali 36-letniego syna ofiary – mówi nam Wojciech Przybyło, szef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 

Prawdopodobnie w mieszkaniu doszło do zabójstwa. Policja szczegółowo ustala, co się wydarzyło w jednym z mieszkań bloku, bezpośrednio przylegającego do galerii handlowej „Nowy Świat”. – Trwają przesłuchania świadków – sąsiadów i najbliższych członków rodziny nieżyjącego mężczyzny – dodaje prokurator Przybyło. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W piątek ma się odbyć sekcja zwłok, która wyjaśni przyczyny zgonu 57-latka. Zatrzymany syn mężczyzny na razie usłyszał żadnych zarzutów.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama