Reklama

Policjanci kontynuują poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca Markuszowej. W środę sprawdzono nurt oraz brzegi rzeki Wisłok.

32-letni Leszek Banaś zaginął 20 stycznia 2015 r. Wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna udał się w nieznanym kierunku, najprawdopodobniej odjechał rowerem, zabierając ze sobą szary plecak

Do tej pory policji nie udało się uzyskać żadnych informacji pozwalających na ustalenie losu mieszkańca Markuszowej. Wczoraj (4 lutego) przeszukano teren wzdłuż brzegów rzeki Wisłok od Markuszowej w kierunku Frysztaka oraz od Markuszowej do Strzyżowa.

Pięciu strażaków Państwowej Straży Pożarnej ze Strzyżowa opłynęło łodzią wzdłuż brzegów rzeki sprawdzają nurt i linię brzegową od strony wody. Kilku policjantów przeczesywało teren nad brzegami rzeki. W poszukiwaniach uczestniczyli okoliczni mieszkańcy oraz sąsiedzi rodziny zaginionego.

Policja o pomoc w odnalezieniu zaginionego Leszka Banasia. Można się kontaktować z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie, tel. (17) 2765310, e-mail: strzyzow@podkarpacka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką policji, tel. 997.

Rysopis Leszka Banasia: wzrost 176-180 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, włosy krótkie koloru ciemnego, lekkie zakola, oczy koloru niebieskiego. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: