Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policjanci z komisariatu w Trzebownisku poszukują 53-letniego Dariusza Miłka, mieszkańca Nowej Wsi. Ostatni raz był on widziany w sobotę, 27 czerwca.  

Dariusz Miłek w dniu zaginięcia wyszedł z domu ok. 15:00. Ostatni raz był widziany tego samego dnia ok. 19:00 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w Terliczce. – Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną – poinformował w środę nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

W niedzielę, 28 czerwca, w miejscu, gdzie Dariusz Miłek był widziany po raz ostatni, znaleziono jego rower oraz plecak, w którym był jego dowód osobisty, a także karta bankomatowa oraz telefon komórkowy.

W środę policja zaapelowała o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Nowej Wsi.

Wygląd Dariusza Miłka wskazuje, że może on mieć ok. 60 lat, ma około 175-180 cm wzrostu, tęgą budowę ciała, włosy siwe, krótkie, nos duży (deformacja po złamaniu w przeszłości), uszy normalne, uzębienie niepełne – braki w górnej szczęce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, czerwone spodenki i granatowe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które widziały Dariusza Miłka lub mają informacje, mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku – Nowa Wieś 387, tel. 17 858 37 00 albo dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama