Reklama

Policjanci ze Stalowej Woli poszukują 79-letniego Mariana Kaszy, mieszkańca Zbydniowa. Mężczyzna wyszedł z domu 17 lipca i od tamtej pory już nie wrócił.

Marian Kasza w dniu zaginięcia wyszedł z domu ok. 16:00. Po tym czasie nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Marian kasza ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała z charakterystycznie odznaczającym się brzuchem, krótkie siwe włosy, oczy brązowe, twarz pociągłą, uszy duże przystające, nos prosty szeroki.

Mężczyzna ubrany był w granatową koszulkę polo z krótkim rękawem, brązowo-czarny sweter zapinany na guziki, czarną skórzaną kamizelkę, spodnie granatowe z niebieskim lampasem, czarne buty zamszowe. Marian Kasza choruje na demencję starczą.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mieszkańca Zbydniowa można kierować osobiście do KPP w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 24 lub telefonicznie: (15) 877 33 10 lub na telefon alarmowy policji – 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: