Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Po raz ostatni była widziana w czwartek 28 grudnia 2017 roku na w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Miejscowi policjanci poszukują 42-letniej Ewy Błażejczak, mieszkanki Nowej Dęby. 

Jak poinformował we wtorek Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Ewa Błażejczak w rejonie dworca PKP była widziana 28 grudnia pomiędzy godz. 8:00 a 9:00. Potem ślad po kobiecie się urywa. Do tej pory nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną. 

Ewa Błażejczak jest poszukiwana przez Wydział Kryminalny KMP w Rzeszowie. Kobieta ma około 156 cm wzrostu, waży 55 kg, ma średnią budowę ciała, włosy  – ciemne krótkie, proste, ciemne oczy, okrągłą twarz, mały nos nos i lekko odstające lewe ucho.

W chwili zaginięcia Ewa Błażejczak ubrana była w kurtkę 3/4 czarną, ciemne spodnie, jasnobrązowe buty, na głowie miała popielatą czapkę z pomponem.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety. Informacje o jej pobycie można przekazywać osobiście lub telefonicznie do Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3224 albo dyżurnemu komendy, tel. (17) 858 3310 lub 997.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama