Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 14-letniej mieszkanki gminy Łańcut. Całą i zdrową nastolatkę, policjanci odnaleźli w jednej z galerii handlowych w Rzeszowie.

W środę przed południem dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 14-latki. Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że we wtorek rano nastolatka wyszła do szkoły. Do wieczora nie wróciła do domu.

– Nie odbierała telefonu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Gdy w środę rano 14-latka nie pojawiła się w domu, ani w szkole, rodzina zawiadomiła policję – informuje Wojciech Gruca, rzecznik policji w Łańcucie.

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem 14-latki i rozpoczęli poszukiwania. Jednocześnie kryminalni ustalali miejsca, gdzie może przebywać nastolatka. Jedna z informacji wskazywała, że może być ona u swojej koleżanki w Rzeszowie. 

Po kilku godzinach od zgłoszenia zaginięcia, policjanci odnaleźli 14-latkę w rzeszowskiej galerii handlowej Millenium Hall przy al. Kopisto. Dziewczynkę przekazali pod opiekę matce.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama