Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Krempnej. Ciało zaginionego znaleziono na dnie zbiornika wodnego.

W miniony weekend policjanci w Jaśle zostali poinformowani przez kobietę o zaginięciu jej brata. Kobieta obawiała się o jego los, bo od kilku dni nie widziała 43-latka i nie miała z nim żadnego kontaktu. Policjanci uzyskali rysopis mężczyzny, ustalili, gdzie był ostatnio widziany i rozpoczęli poszukiwania.

Jak się okazało, 43-latek ostatnio był widziany w rejonie zbiornika wodnego w Krempnej.  Woda z zalewu został odpompowana. – Na dnie ujawniono ciało mężczyzny – poinformował Paweł Wojtunik z jasielskiej policji.

Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i rozpytali świadków. W policyjnych czynnościach uczestniczył także prokurator. Na jego polecenie ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.

– Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby – dodaje Paweł Wojtunik.  Policja wyjaśnia, w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się na dnie zalewu.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama