Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

53-letni Dariusz M., mieszkaniec podrzeszowskiej Terliczki, który zaginął 27 czerwca, nie żyje. Jego ciało znaleziono w środę w Nisku. 

O odnalezieniu ciała Dariusza M. poinformował nas nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, która prowadziła poszukiwana za zaginionym 53-latkiem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W środę po południu z rzeki San na wysokości mostu kolejowego w Nisku zostało wyciągnięte ciało mężczyzny. Wcześniej, po 15:00, przejeżdżający rowerem przez most drogowy na Sanie w Zarzeczu mężczyzna zauważył dryfujące ciało i powiadomił policję.

– Funkcjonariusze wezwali straż pożarną, która przy wykorzystaniu łodzi pomogła wyciągnąć z rzeki zwłoki mężczyzny – poinformowała nadkom. Anna Kowalik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nisku. 

Policjanci ustalili, że to zaginiony 53-letni Dariusz M., mieszkaniec Terliczki z powiatu rzeszowskiego. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności jego śmierci.
Dariusz M. zaginął 27 czerwca br. Wyszedł z domu ok. 15:00. Ostatni raz był widziany tego samego dnia ok. 19:00 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w Terliczce.
W niedzielę, 28 czerwca, w miejscu, gdzie mężczyzna był widziany po raz ostatni, znaleziono jego rower oraz plecak, w którym był jego dowód osobisty, a także karta bankomatowa oraz telefon komórkowy.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama