Zdjęcie: Facebook.com / Missing Zaginieni

Policjantom wciąż nie udało się odnaleźć 21-letniego Błażeja Lepiarczyka, studenta z Krakowa. Mężczyzna ostatni raz był widziany w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim. 

Błażej Lepiarczyk zaginął w Krakowie 4 lipca br. Młody mężczyzna choruje na cukrzycę, miał przy sobie pompę insulinową, nie ma zapasu leków, pilnie może potrzebować pomocy. 21-latka szukają krakowscy policjanci. Kilka dni temu o pomoc zwrócili się do swoich kolegów z Rzeszowa, bo to właśnie na ich terenie ostatni raz Błażej Lepiarczyk był widziany. 

Rodzina zaginionego mężczyzny dotarła do listu, jaki wysłał z Rzeszowa na pocztę w Pilicy. Błażej nadal jest poszukiwany. – Kamera zarejestrowała go w Głogowie Małopolskim. Około 60 osób – policjanci, strażacy OSP – brało udział w poszukiwaniach. Sprawdzane były okoliczne lasy, szpitale – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W akcji poszukiwawczej uczestniczył także pies tropiący. Bez skutku. Rodzina Błażeja Lepiarczyka twierdzi, że podczas pobytu w Głogowie Młp. miał on na sobie szarą koszulkę zamiast zielonej, spodnie w kolorze moro i granatowo-czarną torbę. Wcześniej pojawiły informacje, że 21-latek był w Sinych Wirach. To rezerwat w Bieszczadach.

Policja w Krakowie wciąż czeka na informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Błażeja Lepiarczyka. Można się kontaktować z Komisariatem Policji IV w Krakowie, nr tel. 12 61 51 093, 12 61 51 234, 12 61 51 025, 112, 997. Na informacje czeka też rodzina zaginionego mężczyzny: tel. +48 600 721 127, 12 615 10 25.

Błażej Lepiarczyk ma 187 cm wzrostu, ciemne, długie długie włosy sięgające za ramiona, niebieskie oczy i szczupłą sylwetkę. 21-latek nosi okulary korekcyjne. Błażej studiuje informatykę na krakowskiej AGH. 

Zdjęcie: Facebook.com / Missing Zaginieni
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama