Zdjęcie: Policja.pl

Smutny finał poszukiwań zaginionego 62-letniego Marka W., byłego inspicjenta rzeszowskiego Teatru Maska. W poniedziałek (31 maja) znaleziono jego zwłoki. 

Marek W. zaginął 8 maja br. – O zaginięciu mężczyzny poinformował nas jego syn 25 maja – twierdzi mł. asp. Anna Iskrzycka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

Byłego pracownika Teatru Maska poszukiwali rzeszowscy kryminalni. – Okazało się, że pod koniec kwietnia mężczyzna wynajął mieszkanie przy Placu Wolności w Rzeszowie. Nikt z rodziny, ani znajomi o tym nie wiedzieli – twierdzą policjanci.

Operacyjna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia, gdzie Marek W. mieszkał – w jednej z kamienic przy Placu Wolności. W poniedziałek (31 maja) policjanci rozwiercili zamek drzwi mieszkania, aby wejść do środka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– W mieszkaniu znaleziono ciało, które było w mocnym stanie rozkładu – mówi Wojciech Przybyło, szef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Na obecnym etapie wykluczono, by do śmierci Marka W. ktoś się przyczynił.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama