Zdjęcie: Pixabay

Rzeszowskie stowarzyszenie INPRO prowadzi nabór do nowego projektu – młodzieżowych klubów rozwoju Youth Clubs. Warsztaty w języku angielskim dla uczniów szkół średnich odbędą się w dniach 19 kwietnia – 14 czerwca. 

Uczysz się w szkole średniej? Chcesz się rozwijać i poznawać nowych ludzi? Lubisz rozmawiać po angielsku, odkrywać nowe kultury i działać społecznie? To świetnie, bo INPRO będzie realizowało nowy projekt – Youth Clubs. To seria 8 spotkań dla młodzieży. Warsztaty w języku angielskim poprowadzą międzynarodowi wolontariusze .

Podczas warsztatów nauczysz się swobodniej rozmawiać w języku angielskim, dowiesz się jak funkcjonują programy oraz projekty europejskie dla młodzieży, weźmiesz udział w zajęciach rozwijających komunikację, pracę w grupie, autoprezentację, poznasz elementy zarządzania i planowania działań społecznych.

Uczestnicy warsztatów poznają także podstawy tworzenia projektów młodzieżowych, odkryją ciekawostki na temat różnych krajów i innych kultur, ciekawie spędzą czas, ucząc się przez zabawę.

Organizatorzy oczekują od osób zainteresowanych warsztatami znajomości angielskiego na tyle, żeby się porozumieć, motywacji, pozytywnego nastawienia, dostępności na cały okres trwania programu. Warsztaty poprowadzi Aykhan Samadov z Azerbejdżanu, wolontariusz INPRO, edukator, od 7 lat zaangażowany w międzynarodowe projekty młodzieżowe. 

HARMONOGRAM I ZAPISY

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać dwa razy w tygodniu w sali warsztatowej w siedzibie INPRO (Plac Dworcowy 1, budynek dworca kolejowego w Rzeszowie). Ze względu na restrykcje epidemiologiczne, jedna grupa może liczyć maksymalnie 5 osób.

Zajęcia rozpoczną się 19 kwietnia i potrwają do 14 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca w grupach C i D. Grupa C będzie miała zajęcia we wtorki oraz piątki między 14:30 a 16:00, grupa D –  we wtorki oraz piątki między 16:30 a 18:00. 

Zapisy przyjmowane są mailowo na yaryna@goinpro.org, jak również przez Facebooka oraz Instagrama. Wystarczy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, szkołę do której się uczęszcza, grupę do której chce się zapisać, swój adres mailowy, numer telefonu i dane kontaktowe do rodzica (w przypadku osób niepełnoletnich). 

Rekrutacja jest prowadzona do momentu wyczerpania miejsc.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama