Reklama

Rozpoczęły się zapisy na wakacyjny dwutygodniowy kurs języka angielskiego w Rzeszowie. Zajęcia prowadzone będą wyłącznie w języku angielskim.

Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” organizuje Stowarzyszenie „Pomost International” z Buffalo, Rzeszowski Dom Kultury, Urząd Miasta Rzeszowa i Zespól Szkół Elektronicznych w ramach współpracy partnerskiej miast Buffalo i Rzeszowa.

Tegoroczna edycja kursu odbędzie się w dniach 6-18 lipca. Będzie to już 25. edycja kursu. Wszystkie zajęcia na kursie prowadzone są w formie warsztatów językowych wyłącznie w języku angielskim.

Nauczycielami są wolontariusze ze Stanów Zjednoczonych, ludzie reprezentujący różne zawody, którzy od 1991 r. corocznie przyjeżdżają do Rzeszowa, by w niekonwencjonalny sposób uczyć języka angielskiego, przekazując równocześnie szeroką wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego, a w szczególności partnerskiego miasta Buffalo.

Uczestnicy kursu otrzymują podręczniki przygotowane każdorazowo przez nauczycieli kursu.

Kontynuowanie kursu „Pomost International” od ponad 20 lat, doświadczenie prowadzących go nauczycieli – wolontariuszy i wielkie zainteresowanie udziałem w nim, a także wysokie opinie uczestników, z których wielu uczestniczyło w kursie kilkakrotnie, świadczą o jego wysokim poziomie i atrakcyjności.

W kursie „Pomost International” mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich oraz gimnazjów, a także osoby pracujące i studenci, posiadający znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z zajęć prowadzonych wyłącznie w języku angielskim.

Szczegółowe informacje na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Regulamin kursu dostępny jest TUTAJ, a karta zgłoszeniowa TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: