Prawie 100 uczestników spodziewają się organizatorzy niedzielnych (8 listopada) II Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego we Wspinaczce Sportowej, które odbędą się w Rzeszowie.

– Na imprezie wystąpią reprezentacje największych podkarpackich uczelni, ale też wprowadzamy kategorię „open” – mówi Arkadiusz Mach z biura organizatorów Mistrzostw, które odbędą się na ściankach Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiej.

Na ściance PRz zawodnicy będą pokonywać drogi z rosnącą trudnością, na ściance UR najlepsi zawodnicy będą „biec” po 8-metrowej ścianie poniżej 4 sekund. Tradycyjnie finały odbędą się przy dynamicznej muzyce i atrakcyjnej oprawie wizualnej.

Ci, którzy chcą wystartować w kategorii „open”, muszą się zapisać. Mają na to czas do piątku (6 listopada). Rejestracja trwa TUTAJ. Wpisowe tylko dla osób startujących w kategorii „open” wynosi 20 zł. Wpłata w biurze w dniu zawodów. Kontakt do organizatorów pod numerami telefonów: 519 088 233 i 609 078 628.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zawody na ściance wspinaczkowej PRz przy ul. Poznańskiej 2A trwać będą od godz. 9:30 do 13:30, a na ściance UR przy ul. Kasprowicza 1 od 15:30 do 18:30.

Organizatorem Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego we Wspinaczce Sportowej jest Zarząd Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego w Rzeszowie. Relację oraz zdjęcia z pierwszej edycji Mistrzostwo możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama