Firma Nikon we współpracy z Asseco Resovią Rzeszów po raz czwarty organizuje konkurs na najlepszy projekt koszulki meczowej Krzysztofa „Igły” Ignaczaka. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni aparatami Nikon.

Wyboru laureatów dokona sam siatkarz, który również będzie nosił zwycięską koszulkę podczas meczów PlusLigi.

Konkurs „Zaprojektuj Koszulkę Igły” podzielony jest na cztery tygodniowe etapy, trwające od 12 stycznia do 8 lutego. Po zakończeniu każdego z nich, wybierane będą najlepsze projekty, a ich autorzy zostaną nagrodzeni aparatami Nikon 1 S2 oraz piłkami siatkarskimi.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać poprzez dedykowaną aplikację na profilu Facebook Nikon Polska.

– Tegoroczna edycja konkursu Koszulka Igły jest już czwartą z rzędu. Jego rosnąca popularność świadczy o wysokim zaangażowaniu uczestników. Mamy nadzieję, że dzięki sukcesom Asseco Resovii Rzeszów oraz reprezentacji Polski otrzymamy w tym roku jeszcze więcej projektów niż w poprzednich edycjach konkursu – powiedział Jan Przybysz, starszy Specjalista ds. Produktu Nikon Polska.

– Zapraszamy wszystkich sympatyków Asseco Resovii do nadsyłania prac. Cieszymy się, że nasza współpraca z firmą Nikon angażuje również kibiców, którzy z dużym entuzjazmem podchodzą do tej inicjatywy. Kibice siatkówki są bardzo kreatywni, dlatego i tym razem na pewno zaskoczą nas pomysłowością swoich projektów – powiedział Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama