Do 21 lutego można zgłaszać projekty koszulki Krzysztofa „Igły” Ignaczaka. Libero rzeszowskiej drużyny zagra w zwycięskiej koszulce już w następnym sezonie. Na autorów najlepszych prac czekają aparaty Nikon 1 S1 oraz koszulki klubowe.

Firma Nikon we współpracy z drużyną Asseco Resovia po raz kolejny ogłosiła konkurs na najlepszy projekt koszulki „Igły”. W ramach wspólnych działań Nikon Polska z z drużyną siatkarzy, na fanpage’u firmy uruchomiona została aplikacja konkursowa „Zaprojektuj koszulkę Igły!”. To już trzeci sezon, w którym kibice mają szansę zobaczyć Krzysztofa Ignaczaka, libero drużyny w koszulce własnego projektu.

W poprzednich latach konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością. W tym roku, prace oceniane przez samego Krzysztofa Ignaczaka można zgłaszać w pięciu tygodniowych etapach. Na laureatów każdego z nich czekają aparaty Nikon 1 S1 oraz trzy wyróżnienia w postaci klubowych koszulek Asseco Resovii. Zwycięski projekt zostanie wyłoniony do 28 lutego 2014 r.

– Poprzednie edycje konkursu „Zaprojektuj koszulkę Igły” pokazały, że fani siatkówki to bardzo kreatywna grupa. Cieszymy się, że z tak dużym entuzjazmem podchodzą do naszej inicjatywy, dzieląc się swoimi projektami. Jesteśmy przekonani, że i tym razem kibice zaskoczą nas pomysłowością nadesłanych prac  – powiedział Jan Przybysz z Nikon Polska.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Zapraszam wszystkich sympatyków Asseco Resovii do nadsyłania prac. Cieszymy się, że nasza współpraca z Nikonem angażuje również kibiców do aktywizacji swoich talentów a ich efekt jest widoczny podczas każdego naszego meczu na koszulce Krzyśka. Warto pokusić się o zdobycie sprzętu fotograficznego, którego używamy w swojej codziennej pracy, np. przy realizacji filmów AssecoResoviaTV – mówi Bartosz Górski, Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na Facebooku Nikon Polska w zakładce „Zaprojektuj koszulkę Igły”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama