Reklama

„Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie” to konferencja, która niebawem odbędzie się w naszym mieście. Zaplanowano spotkania oraz warsztaty dla uczestniczek. Najlepsza propozycja będzie wdrożona, a dla autorów ciekawych pomysłów i sugestii – nagrody.

Organizatorzy poszukując tematów ciekawych szkoleń ogłaszają konkurs „Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet”.

– Projekt „Przedsiębiorcza Kobieta”, jest stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły sukces w biznesie – wyjaśnia Dominika Mielnicka ze Studenckiego Forum Business Centre Club, koordynator wydarzenia.

Konkurs organizuje Studenckie Forum Business Centre Club, Biuro Rachunkowe Asset oraz firma Sprinet Polska. Zgłaszane propozycje muszą być istotne dla kobiety przedsiębiorczej. – Mogą być związane z tajnikami biznesu, rozwojem osobistym, metodami komunikacji, wystąpieniami publicznymi, sposobami promocji. Liczy się także ciekawy pomysł oraz uzasadnienie zgłoszonej propozycji – mówi Mielnicka.

Konkurs ma charakter otwarty i trwa do końca czerwca br. Organizatorzy spośród nadesłanych, wybiorą trzy propozycje najciekawszych szkoleń. Ich pomysłodawcy zostaną nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Biuro Rachunkowe Asset oraz firmę Sprinet Polska.

Dodatkowo najciekawsza z propozycji zostanie wdrożona jako szkolenie podczas kolejnej edycji konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. – Autor zwycięskiej propozycji otrzyma także kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa księgowego, kadrowo-płacowego, podatkowego oraz rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, które ułatwi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa – dodaje Katarzyna Pomykała, kierownik Biura Rachunkowego Asset.

Konkurs upubliczniono na platformie Sprinet. Każdy, kto chce dodać własne pomysły i sugestie w ramach konkursu może to uczynić przez wcześniejsze zalogowanie się na portalu sprinet.pl. Rejestracji dokonuje poprzez własne konto internetowe lub przez konto na Facebooku.

– Zgłaszając własny pomysł, należy skorzystać z formularza „dodaj pomysł” w projekcie „Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet”. Wszyscy zalogowani mogą komentować zamieszczone propozycje, oceniać je lub zagłosować na nie – mówi Monika Sanek-Żmuda ze Sprinet Polska, firmy współtworzącej platformę.

Projekt „Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet” trwa na portalu Sprinet. To internetowa platforma społeczna, która działa w oparciu o zasady crowdsourcingu. W swoim założeniu gromadzi dobre pomysły i rozwiązania od społeczeństwa, które mają wspierać rozwój organizacji.

Link do konkursu tutaj.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Czyli jak widac po pierwszej edycji brak pomysłów na kolejne. Takie konkursy to jest zdecydowany blad wizerunkowy i na pewno powinno sie ich unikac jezeli sie dopiero cos stworzylo.

Comments are closed.