Reklama

14 czerwca w Rzeszowie odbędą się zawody streetballowe, które są eliminacjami do Red Bull King of The Rock. W poniedziałek ruszyła internetowa rejestracja.

[Not a valid template]

 

Słynne zawody streetballowe rozegrane zostaną w siedmiu miastach, by wyselekcjonować najlepszych graczy z Polski. Zwycięzca Wielkiego Finału krajowej edycji, który odbędzie się 27 czerwca w Warszawie, będzie reprezentował Polskę podczas rozgrywek z czołowymi streetballowymi zawodnikami na świecie.

W Rzeszowie zawody odbędą się w Filharmonii Podkarpackiej przy ul. Szopena 30

O tym, kto zdobędzie tytuł King of the Rock, dowiemy się podczas globalnego finału w Turcji, w którym zmierzą się reprezentanci krajów uczestniczących w zawodach.

Wszyscy zainteresowani bitwą o tytuł King of the Rock mogą bezpłatnie zarejestrować się do udziału w wybranym przystanku eliminacyjnym na stronie www.redbull.pl/kingoftherock. Warunkiem jest ukończenie 18. lub 16. roku życia (wymagana pisemna zgoda opiekunów, której wzór dostępny jest na stronie organizatora).

W każdym turnieju eliminacyjnym może wziąć udział maksymalnie 64 zawodników. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zarejestrowały się drogą elektroniczną na zawody. Będzie także możliwość osobistego zarejestrowania się w dniu zawodów w biurze organizatora, o ile lista uczestników nie zapełni się, bądź zawodnicy zgłoszeni przez internet nie stawią się w biurze organizatora.

Z każdego turnieju eliminacyjnego awansuje czterech najlepszych zawodników, którzy zmierzą się w Wielkim Finale w Warszawie, 27 czerwca 2015. Dodatkowo przyznane zostaną przez organizatora cztery dzikie karty dla najlepszych zawodników, którym nie udało się zakwalifikować.

Nagrodą dla zwycięzcy polskiej edycji zawodów jest wyjazd na światowy finał Red Bull King of the Rock, który odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku w Istambule w Turcji.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama