Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Aby mieć szansę na ich zdobycie, wystarczy zrobić zakupy za 50 zł. Galeria Rzeszów organizuje wirtualne zawody wędkarskie. W konkursie można wygrać m.in. wycieczkę o wartości 5 tys. zł.

Wędkarskie zmagania będą trwały od piątku 29 września do 7 października br. Uczestnicy zabawy będą mieli za zadanie osiągnąć jak najlepszy wynik w łowieniu wirtualnych ryb na specjalnie przygotowanym do tego celu multimedialnym stanowisku.

– W wyścigu po nagrody może wziąć udział każdy, kto zrobi w Galerii Rzeszów zakupy na kwotę co najmniej 50 zł – poinformował Mirosław Obarski, rzecznik Galerii Rzeszów.

Aby wziąć udział w rywalizacji, należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Konkursu (poziom -1 obiektu, w pobliżu fontanny). Kolejny krok to odebranie kuponu konkursowego z kodem kreskowym i zarejestrowanie się na stanowisku multimedialnym. Zaraz potem można wsiąść do łodzi rybackiej i zarzucić wędkę po nagrody.

Wyniki osiągnięte przez wszystkich uczestników dziewięciodniowej rywalizacji będą na bieżąco trafiały do prowadzonego przez organizatorów rankingu.

Wędkarz, który znajdzie się na jego szczycie zdobędzie nagrodę główną. Jest nią bon o wartości 5 tys. zł na wycieczkę z biurem podróży ITAKA. Jednocześnie konkursowi towarzyszył będzie cały szereg mniejszych rankingów, prowadzonych co kwadrans. Na ich zwycięzców czeka aż 500 nagród rzeczowych, ufundowanych przez sklepy i punkty usługowe znajdujące się na terenie Galerii Rzeszów.

Wszyscy laureaci 15-minutowych rankingów zostaną poinformowani o możliwości odebrania nagrody rzeczowej za pośrednictwem wiadomości SMS. Zwycięzca rankingu głównego zostanie ogłoszony 7 października br. do godziny 20:30 na stronie internetowej Galerii Rzeszów oraz jej oficjalnym profilu na Facebooku.

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: