Reklama

Blisko 24 gramy marihuany, wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe zabezpieczyli stalowowolscy policjanci. Zatrzymali trzech młodych mężczyzn.

[Not a valid template]

 

Funkcjonariusze zatrzymali na ulicy Staszica w Stalowej Woli do kontroli samochód osobowy. Ponieważ kierowca pojazdu i pasażerowie zachowywali się bardzo nerwowo, policjanci dokładnie sprawdzili auto. Było w nim kilka woreczków z roślinnym suszem.

Policjanci zatrzymali 20-letniego kierowcę z powiatu ostrowieckiego oraz dwóch pasażerów w wieku 18 lat z powiatu niżańskiego. Policjanci z wydziału kryminalnego zbadali zabezpieczoną substancję. Okazało się, że jest to marihuana.

Potem w mieszkaniu jednego z 18-latków funkcjonariusze ujawnili blisko 24 gramów marihuany, trzy wagi elektroniczne oraz osiem pakietów z pustymi woreczkami strunowymi. Policjanci sprawdzają teraz m.in., skąd pochodziły narkotyki, a także, czy mężczyźni również nim handlowali.

Wczoraj 18-latkowie usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 20-latek usłyszał 11 zarzutów. Wśród nich był zarzut posiadania środków odurzających oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, przy znacznej ilości nawet do 10 lat więzienia. Podobna kara jest za udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: