Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli dzisiaj w nocy ukraść samochód. Obaj wpadli na gorącym uczynku. 

Dzisiaj w nocy policjanci zostali zawiadomieni o próbie włamania do samochodu. –  Do zdarzenia doszło przy ulicy Lewakowskiego około godziny 1:00 – twierdzi kom. Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Dwóch mężczyzn, którzy na przyblokowym parkingu próbowali włamać się do volkswagena, zauważył świadek. Zawiadomił on policję.

Na miejsce podjechali nieumundurowani policjanci. W zaparkowanym volkswagenie zauważyli dwóch mężczyzn. Samochód nosił wyraźne ślady włamania. Funkcjonariusze wezwali mężczyzn do opuszczenia samochodu. Ale ci próbowali się zamknąć w aucie. Nie było to takie łatwe, bo wcześniej sami wyrwali zamki i klamki w drzwiach.

Policjanci wezwali wsparcie. Agresywni i stawiający opór mężczyźni zostali wyciągnięci z samochodu. Zatrzymanymi okazali się 31-letni mieszkaniec Krasnego i 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci zabezpieczyli ślady na wyłamanych zamkach, uszkodzonej stacyjce i desce rozdzielczej. Teraz policjanci zbierają materiał dowodowy, który będzie podstawą do przedstawienia mężczyznom zarzutów.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: