Reklama

Przemyscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał ponad 250 porcji amfetaminy. Mężczyzna odpowie także za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy na ulicy Lwowskiej w Przemyślu. Wracający z interwencji policjanci zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg.

Po chwili zatrzymali mężczyznę. Podczas legitymowania okazało się, że 30-letni mieszkaniec Jasła posiadał przy sobie znaczną ilość białego proszku. Substancję zbadano przy użyciu narkotestu, który wykazał, że jest to amfetamina – ponad 25 gramów, z której można wydzielić 256 porcji. Czarnorynkowa wartość narkotyków to ponad 2,5 tys. zł.

Mężczyzna podczas zatrzymywania zachowywał się wyjątkowo agresywnie wobec policjantów. W pewnym momencie uderzył głową w czoło funkcjonariusza, raniąc go. Policjant został przewieziony do szpitala i opatrzony przez chirurga.

Mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Usłyszy prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama