Zdjęcie: Pixabay

„Na terenie Rzeszowa grasuje młody, obnażający się mężczyzna” – zaalarmowali kilka dni temu członkowie facebookowej grupy Rzeszów Sąsiedzi. Policja miała taki sygnał, ale miesiąc wcześniej. 

Post na ten temat pojawił się na grupie wieczorem, 3 czerwca. „Ostrzeżenie dla wszystkich dziewczyn, aby zachowały czujność wracając wieczorem do domów i nie wchodziły z nikim obcym do bloku” – napisała jedna z kobiet, która twierdzi, że obnażający się mężczyzna ma ok. 28 lat i jeździ na rowerze. 

„Ubrany w krótkie szare dresowe spodenki i t-shirt. Podjechał za mną pod klatkę i wszedł do bloku, a następnie windy i zaczął się obnażać. Przestroga, uważajcie na siebie. Kolejnym razem może pójść za kimś do mieszkania, bądź zaatakować na tle seksualnym fizycznie – ostrzega kobieta, twierdząc, że zboczeniec był okolicach osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. 

Pytamy policję, czy otrzymała takie sygnały w ostatnich dniach. Nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, twierdzi, że zgłoszenie było, ale 6 maja. Ok. godz. 19:30 na ul. Podwisłocze miał się obnażać nieznany mężczyzna w wieku około 40 lat. Na miejscu interweniował policyjny patrol.

– Sprawdził rejon wskazany przez osobę zgłaszającą, nie napotykając mężczyzny. Interwencja niepotwierdzona – przekazał nam rzecznik Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama