Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Do szpitala trafił 74-letni mężczyzna, który w poniedziałek po południu w Rzeszowie został potrącony przez kierującą fiatem panda. W dwóch innych zdarzeniach policjantka uszkodziła radiowóz, a gwałtowanie hamowanie kierującej autobusem MPK doprowadziło do obrażeń pasażerki.

Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło przed godz. 16:30 na ulicy Zawiszy Czarnego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 48-letnia kierująca fiatem panda jechała w kierunku w ul. Beskidzkiej. W tym czasie z przeciwnego kierunku na rowerze jechał 74-letni mężczyzna. Został potrącony przez fiata, gdy próbował skręcał w lewo.

– Rowerzysta z urazem głowy został przewieziony do szpitala przy ul. Lwowskiej. Kierująca fiatem był trzeźwa. Kobiecie nic się nie stało – mówią nam funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki.

Po godz. 17:00 przy ul. Powstańców Styczniowych doszło do kolizji, w której uczestniczyła policjantka. Patrol pojechał tam wcześniej na interwencję.

– Wyjeżdżając z posesji, policjantka, która kierowała radiowozem, w trakcie cofania nie zauważyła przeszkody i uderzyła w nią, uszkadzając lewy tylny zderzak radiowozu. Policjantce nic się nie stało – słyszymy od jej kolegów po fachu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kilka godzin wcześniej, ok. 13:30, w Rzeszowie doszło do innego wypadku na al. Piłsudskiego, w którym uczestniczył autobus MPK. Kobieta, która kierowała autobusem, zaraz po wyjeździe z zatoczki przy galerii handlowej Center Park, musiała gwałtownie hamować, by uniknąć zderzenia z kierującym samochodem, który nagle z lewego pasa zjechał na prawy.

– W wyniku gwałtownego hamowania, 64-letnia pasażerka autobusu przewróciła się.  Z obrażeniami ciała przewieziono ją do szpitala – mówią policjanci. Jak na razie nie ustalili marki samochodu i kierowcy, który przyczynił się do wypadku.

Przed południem w Rzeszowie policjanci odnotowali także dwie kolizję na ulicy Podkarpackiej. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama