Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Do godz. 23:00 potrwają utrudnienia na drodze krajowej 19 w Górnie w powiecie rzeszowskim. Wieczorem rozpoczęła się akcja wyciągania ciężarówki, która po południu wpadła do rowu.

Do samego zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 14:00. Kierowca ciężarówki wjechał do rowu. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Służby drogowe postanowiły poczekać z wyciąganiem TIR-a, aby w ciągu dnia nie blokować ruchu na krajowej “19”.

Akcja rozpoczęła się wieczorem, gdy ruch jest mniejszy. DK 19 w Górnie została całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby, odpowiedzialne za wyciągnięcie ciężarówki z rowu. Policjanci zorganizowali objazdy przez Wólkę Sokołowską, ale tylko dla samochodów osobowych.

– Utrudnienia mogą potrwać do godz. 23:00 – poinformowała nas Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. …?, mowa jest o wypadkach samochodowych/stłuczkach które regularnie zdarzają się na tej trasie przez cały rok, a nie o”padających drzewach”.

  2. Tak się składa że jest sezon letni/burzowy i prosze zauważyć że często w trakcie burz padaja drzewa- które rosną wzdłuż DK19- ot co są korki. Nie szukajmy dziury w całym.

  3. Czy na tej drodze może być chociaż dwa dni bez wypadku/zderzenia/ i innych sytuacji ? Chyba tylko na A4 jest tyle samo wydarzeń co na DK19 i S19 .. Nie wiem z czego to wynika ale regularnie raz w tygodniu trafię na korki w na tej drodze w związku z w/w zdarzeniami :/

Comments are closed.