Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu alei Sikorskiego z ulicą Łukasiewicza w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

O zdarzeniu, do którego doszło przed godz. 18:30 poinformował nas pan Dariusz, Czytelnik Rzeszów News. Policjanci mówią, że w zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe.

– Skoda zderzyła się z audi. Nikomu nic się nie stało. To kolizja drogowa – słyszymy od rzeszowskich funkcjonariuszy. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Do godz. 20:00 były utrudnienia w ruchu.

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca skody jechał od strony Tyczyna. Kierująca audi nie ustąpiła mu pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Kobieta została ukarana mandatem – dodają policjanci.

To już kolejne zdarzenie na tym skrzyżowaniu w ostatnich dniach. 7 września zderzyły się tam dwa samochody: nissan micra i skoda fabia. Jedna osoba została ranna.

(ram, kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. „To już kolejne zderzenie na tym skrzyżowaniu.” No wielka mi nowina skoro coraz więcej tumanowatych kierowców jeździ po mieście i nie tylko. Wybudowali autostradę, drogę szeroką odpowiednio oznakowaną to też się dzieje. Jeden się rozbija przy zjeździe jakby pierwszy raz taką drogę widział a drugi z pomocy drogowej zapatrzony w sytuację uderza w barierki. Inny zaś jedzie pod prąd. Po prostu! Coraz więcej tumanów na drodze skoro rozbijają się na tak rozbudowanych drogach!

Comments are closed.