Zderzenie ciężarówki z nissanem w Rzeszowie. Gigantyczny korek [FOTO]

Na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Dębicką w Rzeszowie doszło w środę do zderzenia ciężarówki z osobowym nissanem. Utrudnienia w ruchu już zakończyły.

 

O zdarzeniu poinformowała pani Magdalena, Czytelniczka Rzeszów News, od której otrzymaliśmy również zdjęcia. „Korki gigantyczne na wyjeździe na Kraków” – napisała.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłała nam także pani Katarzyna. 

Zaraz pod zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 10:15, podkarpacka policja podawała, że na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Dębicką doszło do kolizji z udziałem ciężarówki z nissanem i nikomu nic się nie stało.

Okazało się, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, bo ucierpiał 33-letni kierowca nissana, którego karetka pogotowia ratunkowego przewiozła do szpitala na badania.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca scanii wyjeżdżał z ul. Dębickiej na ul. Krakowską. Gdy ustawiał się na swoim pasie ruchu, kierowca nissana, jadący od strony Krakowa w kierunku centrum Rzeszowa, uderzył w naczepę ciężarówki – mówi Bartosz Wilk z podkarpackiej policji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na miejscu zdarzenia powstały korki. Zablokowany był lewy pas w kierunku Krakowa, ruch odbywał się prawym pasem. Utrudnienia powstały także na skręcie w lewo w kierunku ul. Dębickiej.

Utrudnienia zakończyły się przed godz. 13:30. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi – dodaje Bartosz Wilk. 

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama