Reklama

Tragiczny wypadek w Wesołej w powiecie brzozowskim. Mieszkaniec Rzeszowa, który kierował hondą, zderzył się z 22-letnim kierowcą citroena. Motocyklista zmarł w drodze do szpitala.

[Not a valid template]

 

Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, który kierował citroenem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą.

– 43-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał w kierunku Dynowa. Motocykl zderzył się z citroenem. 22-latek był trzeźwy – informuje brzozowska policja.

Na skutek zderzenia motocyklista odniósł poważne obrażenia. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego był transportowany do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

– Zmarł w drodze do szpitala. Kierowcy citroena nic się nie stało – dodają policjanci.

Droga wojewódzka nr 884 prowadząca z Domaradza do Przemyśla była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia.

(ram, kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. to znaczy, że gówniarz wpier.. na droge i zabil czlowieka sądząc pewnie jak ty debilu że skoro mam samochod to mi wolno wszystko i zwale namotor.

Comments are closed.